Podzim-2019-Louny

Opět zápas, který jsme chtěli spíše přestát.Louny, které mají ročník 2005 velmi dobrý,kluky narostlí,jsme neměli šanci.Po celý zápas jsme se většinou bránili a soupeř nám toho moc nedovolil.V první půli jsme dostali 5gólů a dva určitě zbytečně,ale i mi jsme měli dvě gólovky.Ve druhé jsme se zatáhli ještě víc a snažili se nedostat moc gólů to se nám podařilo a inkasovaly jsme už jenom jednou a tak zápas skončil 0:6

Mladš byli dost oslabeni a museli jsme pozvat další čtyři kluky z přípravky a tak jsme si moc nadějí nedělali,ale kluci bojovali jak lvi.Obrana byla kompletní,ale dopředu to bylo slabší.Zápas se ale musel líbit,obě mužstva předváděli krásný fotbal.Poločas byl l0:0.Louny se asi 15.min.před koncem ujali vedení a domácí se štěstím 4 min. před koncem vyrovnali.Na penalty se štěstí přiklonílo ke Košťanům a tak zápas skončil 2:1 po penaltách.