podzim žáci 2020

Zápas zatím dvou neporažených celků jsme čekali vyrovnaný duel.Bohužel se v dost špatném počasí nescházíme.V úvodu sice dvakrát nebezpečně zaútočíme,potom však špatná rozehrávka naší golmanky a hosté mají tutovku,kterou zhatí Kuba míč se dostane na roh malého vápna,kde se srazí dva hráči Mostu s naším a rozhodčí po chvíli píská překvapeně penaltu.Za 5min.opět špatně rozehrajem a inkasujem po druhé.To už hosté ovládají celé hřiště hrají jednoduše a přesnýmy přihrávkamy se dostávají přes naše hráče.Ty  zase na těžkém terénu zbytečně kličkují míč jim neustále odskakuje a zmrzlý útok vůbec nevyužijem.Dostáváme další dvě branky a zápas je rozhodnut.Ve druhé půli se už jenom snažíme zápas dohrát.Hustě prší fouká vítr je pořádná zima.Deset min.před koncem trenér domácích,který musí mávat volá na rozhodčího,aby zápas ukončil,ten však rozhodnutý zápas nechá nesmyslně pokračovat.Minutu na to přichází naše největší šance zápasu.Adam uteče stoperům a řítí se sám na branku.Ovšem na těžkém terénu se trochu zpomalí a obránci ho ve vápně pošlou k zemi,hráči běží k ležícímu Adamovi, k našemu překvapení se penalta nepíská.Rozčílený trenér zahodí praporek a odchází ze hřiště.Rozhodčí však hru ani nepřeruší.Hosté se ženou na naší bránu a vstřelí pátý gol.Také kluci odchází ze hřiště a tak rozhodčí zapíská konec.

U mladších žáků Most odmítne nastoupit údajně kvůli zdraví hráčů,jenže jestli se odehraje starší musí odehrát i mladší.Důvod je však jiný.Hosté mají pouze jednoho na střídání.Trenér Koštan nakonec vyhový a zápas se bude hrát ve středu.Na zápas dorazí hned sedum hráčů z ligy.O poločas chceme vidět soupisku.Tu však nikdo nemá trenér hostů ví,že je zle.Místo toho,aby si nasypal popel na hlavu začne všechny sprostě urážet a chce vyvolat konflikt.Rozhodčí chce zápas ukončit a předat vše disciplinárce.Mladý trenér z Koštan chce zápas dohrát.Udělá dobře ve druhé půlce se Most dostane asi tak třikrát za půlku.Bohužel se nemůžeme dostat za tři výborně hrající stopery.I tak snížíme na 2:3 a dvakrát trefíme tyč.Zápas končí a hostující trenér běží s prosíkem za naším,aby to nepsal do zápisu.Ten se nechá potřetí přemluvit.Je pro mě stokrát lepší předvedená hra než výsledek a ta naše byla dnes opravdu výborná.Ve druhé půli jsme je nepustili z vlastní poloviny.Tři body si můžou klidně připsat,když o ně tak stojí.Ligové týmy,by spíš měli jít ostatním příkladem jak chováním tak férovostí prohlásil.