Sokol Koštany-FK Ustí nad Labem

4. 6. 2012

V krajském poháru starší žáci bojovali o postup do finále.Stál proti tým z Ustí.Koštany se před utkáním netajili tím,že by soupeře mohli pořádně potrápit i v případě nějakého štěstí soupeře vyřadit,jenže přišla citelná marodka.Do utkání nastoupily hosté velkým tlakem a domácí nevědeli co dřív.V první patnáctiminutovce dali hosté dvě branky a s domácími to vypadalo zle.A to museli ven stopér Stanzi,kterému se udělalo nevolno a Záhrubský,který si poranil koleno.Na stopera musel Prokop a ve předu zustal jen osamocený Amiti.Přesto se podařilo domácím se z velkého tlaku hostí vymanit a zkusit udělat něco se zápasem.Jenže místo toho,aby více kombinovali a měli více míč pod kontrolou tak se spíš předváděli kdo udělá víc kliček.A tak velkou zásluhu na skore poločasu 2:0 měli stoper Prokop a golman Klejna.I když mohlo být ještě líp,nebot před prvním poločasem byl faulován Amiti,k míči se postavil Prokop a ze tří kroku poslal tvrdou střelu na bránu,kde golman stačil jen vyrazit a dobíhající Duben hlavou netrefil přesně.Do druhé pule se vrátil Stanzi a trenér Koštan vysunul Sanitrika.Hra domácích se podstatně zlepšila,ale do předu to bylo málo.Ustí přidalo dva goly a bylo o zápasu rozhodnuto.Koštany se také dočkali,když Prokop se vydal do předu dlouhým míčem našel Amitiho ten si poradil se třemi obránci a střelou k tyči dal čestný uspěch1:4.Tak soupeř vyhrál určitě zaslouženě my mužeme dnes děkovat stoperovi a hlavně oboum golmanum,jak Klejnovi tak Trojankovi,že nás dnes podrželi.Druhou puli sem posunul do předu Sanitrika,aby kluci trochu zaměstnali i obranu hostí což se trošku povedlo,škoda že jsme dnes byly bez tří opor mohl být zápas určitě vyrovnanější.Sopeřum blahopřejeme dnes tady předvedl parádní fotbal.