Štětí-Košťany

25. 3. 2014

První jarní kolo svedlo Košťany do Štětí.Zápas to byl vyrovnaný a těžký hrálo se za neustálého deště a oba soupeři předváděli výborný fotbal.V první půli gol nepadl a přesto,že měli domácí více možností střelit gol.Golman Sanitrik podržel Košťany.Zápas rozhodl rohový kop,který Naumayer nacentroval na hlavu Havlíka a ten poslal míč do branky 0:1.V závěru Košťany zatlačili domácí na jejich polovinu ale ti hrozili rychlými brejky pojistku mohl přidat pět min. před koncem právě Naumayer ale z vápna přestřelil.

Mladší žáci sledovali své kolegy a i oni chtěli v zápase bodovat.Začali výborně,ale dnes chyběl opět utok,který by rozhodl.Domácí střelili snad z jednoho rohu vedoucí gol.Ve druhé půli zapnuli a přidali i druhý gol.Už to vypadalo,že hosté na zapas rezignovali,neboť domácí ve druhé půli kralovali,ale trenér poslal do utoku obra Baláže a jeho dělovky vyrovnali zápas 2:2.Mohli jsme zápas v dramatickém konci strhnout na svou stranu neboť Baláž byl k neodstavení,ale to by bylo snad i nespravedlivé a tak zápas skončil 2:2.Penalty skončili 2:2 na naší straně nedal Bikár a poslední vytáhl Černý na břevno a v první serii nastřelili domácí znovu břevno a Keller,který šel kopat místo Škodový zajistil dva body.