Jdi na obsah Jdi na menu

Kostany Nestemice

19. 9. 2011

Mladsi cekal treti zapas tezky souper Nestemice.Nestemice prvnich patnact minut prehravaly domaci a svuj tlak zurocily vedouci brankou.Kostany jsi nevedely rady az do dvacate minuty kdy Hlavacka poslal Uhlire ten obesel obrance a prostrelil golmana 1:1.Za pet minut se Kostany radovaly podruhe.To Kindl nacentroval mic do vapna a Uhlir prehlavickoval obranu i golmana.Polocas tak i skoncil.Druhou puli se hralo prevazne na polovine hriste.Nestemicim dochazely sily a domaci zapas kontrolovaly.Pak prislo otoceni zapasu.Nejprve Pepino zbytecne dojel v rohu souboj a kopala se penalta a pote souboj domaciho obrance posoudil hodne prisne na trestny kop a Nestemice zapas otocily.Jeste tri minuty pred koncem se dostal domaci Kral do vapna Byl zezadu faulovan,ale sudi penaltu nepiskl.Tak daroval Nestemicim tri body.